Respect Fetelor!
Hmmm!Este cam greu sa incep pentru ca nu vreau sa va jignesc

dar nu am incotro trebuie sa fac ...altfel veti fi in continuare
penibile!Pot spune ca am aruncat cateva priviri la profilele voastre

,am ramas socata!Si de ce va intrebati nu?OK Hai sa va spun cateva datali!
~Fetele de 13-17 ani fac poze la tatze

) ca sa se dea mare ca au si ele

macar daca vreti facetiva decat la ele nu sa se vada si burta

plina de vergituri

si mare

.
~Isi fac poza la cur

)

cand au curul cat un munte

.
~Pun poze cand mananca mancaruri de la fast-food

) mai ales shaorma

care le curg sosurile pe langa gura

[Dupa ziceti ce m-am ingrasat

] cum naiba sa nu va ingrasati cand mancati asa ceva

.
~Am vazut ca va puneti poze cu iubiti vostri cand erati in pat dezbracati

ce naiba alea sunt niste poze intime! Sau vreti sa va vada toata romania ce ati facut

urat

.
~Am un mare respect pt fetele care fac tot posibilul sa arate bine
chiar daca sunt slabute sau mai plinute! macar nu pun poze dastea!.
~Recunosc sunt si fete frumoase pe acest sait ar trebui sa loati exemplu

).
~Va simtiti mandre cand primiti un comentariu

gen ce cur mare ai

ce tatze ai pacat ca sunt lasate de la celulita



.
Si daca as sta sa mai va critic

nu as ajunge nicaieri

V-am dat un sfat acuma sper ca

) nu ma atacati la note asa faceti voi sunteti

invidioase .Inteleg ca traim in romania

dar eu sunt mandra de tara mea oricum ar fi

din cauza voastra se duce de rapa

) pitipoance


.
Hai respect fetelor

.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu